Kom langs en ontdek het zelf!
Ben jij weleens benieuwd waar de pillen in de apotheek eigenlijk gemaakt worden? Bij Ofimedicine in Leiden maken we elke dag medicijnen, gewoon hier in Nederland. Op de Open Dag open we de deuren en laat je zien hoe een tabletje wordt gemaakt, getest en verpakt. Kom langs en ontdek het zelf!
Over Ofimedicine
Ofimedicine maakt tabletten: medicijnen die je koopt bij de drogist of via de apotheek met een recept. Ofimedicine is onderdeel van Ofichem, een familiebedrijf uit Groningen. Ofichem begon met het maken van werkzame stoffen, de actieve ingrediënten die een medicijn laten werken. Vanuit die kennis is Ofimedicine gegroeid. Op onze locatie in Leiden maken en verpakken we medicijnen.
Tijdens de Open Dag openen we de deuren van ons binnenterrein. Je ziet met eigen ogen hoe een medicijn wordt gemaakt en verpakt. Je ontdekt hoe ons laboratorium werkt en waarom kwaliteitscontroles zo belangrijk zijn. Nieuwsgierig geworden? Kom langs en ontdek hoe medicijnen van fabriek naar apotheek gaan.
Programma
Aan het programma wordt nog hard aan gewerkt, houd deze pagina in de gaten!


